YAĞIZ TARIM

1991 yılında kurulmuş olan Yağız Narenciye kurulu paketleme tesisinde faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda şirketimiz bünyesinde 2000 tonluk soğuk hava ve sarartma depolarına sahiptir. Merkez ofisimiz Kozan, şubemiz ve paketleme tesisimiz de Kozanda bulunmaktadır.
Müşterilerine uzman gözetiminde kalite ve sağlık açısından daha kontrollü ürün hizmeti vermek amacı ile günden güne kendini ve mevcut sistemini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.
Şirketimiz uluslararası pazarlardaki müşterilerine rekabetçi şartlarda kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır. Ürünlerimizi uzman gözetiminde, titizlikle ve hijyenik paketleme tesisinde paketleyerek müşterilerine ulaştırmaktadır.
Yıllardır hem güvenilirliği hem kalitesi ile yurt içi ve yurt dışı piyasada bilinen ve tercih edilen bir marka olmayı başaran Yağız Narenciye her müşterisi ile uzun yıllar birlikte çalışmayı başarmaktadır.
Henüz Yağız Narenciye ile işbirliğine başlamadıysanız, çok geç kalmadan profesyonel ekibimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile tanışmanız dileğiyle…

Vizyon & Misyon

Misyonumuz:

  • Müşteri memnuniyeti ve sadakatini üst düzeyde tutarak en yüksek verimi sağlayan,
  • Bilgi ve deneyim birikimi olan,
  • Dünyadaki yenilik ve gelişmelere karşı duyarlı ve izleyici olan,
  • Müşterilerini sektör hakkında doğru bilgilendiren,
  • Müşterilerine filo yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti veren,
  • Çalışanlarına kendilerini geliştirme ortamı yaratan,
  • İlkeli, şeffaf ve katılımcılarıyla paylaşmayı seven bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz:

  • Güvenilir, güçlü, saygın olan,
  • Kendi alanında uzman olarak kabul edilen LİDER bir şirket olmaktır.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetinin iç müşteri memnuniyetinden geçtiği bilinci ile iş ortağımız gözü ile baktığımız çalışanlarımızın etkin katılımı ve tedarikçilerimizi de dahil ederek uluslararası yasal gereklilikler ile oluşturduğumuz kalite, gıda ve ürün güvenliği yönetim standartlarının şemsiyesi altında;

İnsan ve çevre sağlığını ön planda tutarak gelişen teknolojinin imkânlarından yararlanıp, sürekli eğitimler ile niteliklerini arttırmaya devam ettiğimiz tedarikçi ve çalışanlarımız ile birlikte müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, sürekli gelişmeyi prensip edinmiş ürün ve hizmet kalitesini, güven kriterlerinde aranan bir marka olarak ortaya koymaktır.

Kalite yönetim sistem standartlarının uygunluğunu, kontrolünü ve sürekliliğini sağlamak, üretim ve hizmet kalitesini yurt içinde ve yurt dışında yükseltmek tüm çalışanlarımızla saygın bir şirket olmak, müşteri memnuniyetini ilke edinmek, dönemsel hedeflerimize ulaşmak.

Hizmet Alanları

Yağız Tarım Paketleme

Bahçeden titizlikle toplanan ürünler fabrikamızda sırayla yıkama, ilaçlama ve kurutma aşamalarından geçer. Boylama seçme ve sonra paketleme bölümüne gelir. Paketlenen ürünlere boy, cins ve kalitesine göre ayrılarak iç ve diş pazara sunulur. Stoklama bölümümüzde fabrikamız bünyesinde bulunan modern soğuk hava ve doğal soğuk hava depolarımızda saklanır.

Yağız Tarım Enjeksiyon

Meyve ve Narenciye kasası üretimi...

Yağız Tarım Soğuk Hava Deposu

Soğuk hava depomuza kendi ürünlerimizi ve siz değerli müşterilerimizin ürünlerini girerek bölge halkımıza katkıda bulunmaktayız.